Jak wygląda zabieg pedicure w gabinecie kosmetycznym?

Stopy niosą nas przez całe życie, ale często tego nie doceniamy! Coraz więcej osób decyduje się jednak na profesjonalny zabieg pedicure w gabinecie kosmetycznym. Jak przebiega on krok po kroku?

Przebieg zabiegu pedicure w gabinecie kosmetycznym

Pedicure w gabinecie kosmetycznym w Sopocie zaczyna się od badania stóp przez kosmetyczkę, która ocenia ich stan i na podstawie swoich spostrzeżeń dobiera odpowiednie produkty do pielęgnacji. Następnie następuje przygotowanie stóp do zabiegu – konieczne jest m.in. ich umycie. Potem kosmetyczka peelinguje martwy naskórek za pomocą specjalnych pumeksów lub szczotkowania mechanicznego. Następnie skóra zostaje nawilżona, paznokcie – obcinane, a na końcu lakierowane według wytycznych klienta.

Higiena podczas zabiegu pedicure w gabinecie kosmetycznym

Wysoki standard higieny jest kluczowy podczas każdego zabiegu w gabinecie kosmetycznym, zwłaszcza w przypadku pedicure. Istnieją rygorystyczne przepisy sanitarne oraz wymogi poinformowania klienta o procedurach związanych z utrzymaniem czystości wszelkich narzędzi oraz powierzchni roboczych. Narzędzia, takie jak cążki, pilniki czy szczotki, są dezynfekowane i sterylizowane przed każdym użyciem.

Dlaczego warto wybrać pedicure w gabinecie kosmetycznym?

Zdecydowanie się na zabieg pedicure w gabinecie kosmetycznym to gwarancja profesjonalizmu, komfortu i bezpieczeństwa. Taki zabieg wpływa nie tylko na poprawę wyglądu stóp, lecz także na ich zdrowie oraz samopoczucie klienta. Zabieg pedicure to doskonała okazja, aby zrelaksować się, odprężyć po trudach dnia oraz zadbać o piękny wygląd swoich stóp i paznokci. Wiele osób ceni sobie również możliwość skorzystania z porad specjalisty oraz dostosowania metody pielęgnacji do indywidualnych potrzeb i problemów.

Wróć

Prezent dla Ciebie

Bon zniżkowy 50 zł

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bon zniżkowy 50 zł na pierwszą wizytę w naszym salonie:

    Administratorem danych osobowych jest Centrum Pięknego Ciała i Fryzur. Chronimy Twoje dane na zasadach opisanych w Polityce prywatności