noscript

Centrum Pięknego Ciała i Fryzur oferuje zabiegi z zakresu Day SPA Sopot. Dostępne usługi pozwalają na dostosowanie zabiegów, masaży lub kosmetyki ciała i twarzy do Państwa potrzeb. Day SPA może uwzględnić także usługi z zakresu fryzjerstwa, pielęgnacji stóp i dłoni lub depilacji. Wizyta w naszym salonie pozwala na kompleksową opiekę kosmetyczną, jest także doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Zróżnicowane rytuały i usługi kosmetyczne wpływają nie tylko na poprawę kondycji skóry i włosów, ale także nastroju i samopoczucia – doświadczony personel zadba o każdy szczegół, aby wizyta w Centrum Pięknego Ciała i Fryzur w Sopocie upłynęła w przyjemnej, relaksującej atmosferze. Nowoczesne sprzęty i profesjonalne kosmetyki znanych i sprawdzonych marek, na których pracujemy, pomagają w utrzymaniu efektów zabiegów. Podczas wizyty zapewniamy doradztwo przy wyborze pielęgnacji domowej.

SPA SopotSPA

Day SPA w Sopocie jako pomysł na prezent

Z oferty Day SPA w Centrum Pięknego Ciała i Fryzur w Sopocie z chęcią korzystają przyszłe mamy, panny młode oraz osoby potrzebujące odpoczynku i zadbania o ciało i skórę, które nie mogą sobie pozwolić na kilkudniowy wyjazd do ośrodka wellness. Jednodniowy pobyt skupiający się na odprężeniu i profesjonalnej pielęgnacji pozwala na oderwanie od codzienności – zabiegom towarzyszy kojąca muzyka, aromatyczne produkty kosmetyczne i sympatyczny personel. Oferta zabiegów przeprowadzonych w ramach usługi Day SPA jest dostosowana do potrzeb Klientów.

Nasz salon jest czynny od poniedziałku do soboty, co pozwala na wykonywanie zabiegów zarówno w tygodniu, jak i weekendy – co szczególnie doceniają klienci chcący spędzić dzień poza domem i połączyć wizytę w Centrum Pięknego Ciała i Fryzur z romantyczną kolacją lub nadmorskim spacerem.