noscript

Pierwsza uśmiechnięta klientka wkroczyła w progi naszego salonu w 2000 roku. Opuściła Centrum Pięknego Ciała zgodnie z planem: szczęśliwa, uśmiechnięta, piękna… I oczywiście wróciła ponownie. Cel zadowalania klientów w każdej sferze kosmetyki przyświecał nam od początku działalności. Skupiliśmy się na kosmetyce twarzy, ciała i paznokci, idąc dalej w szeroką dziedzinę wyszczuplania i modelowania sylwetki.

To właśnie idea kompleksowego dbania o ciało i marzenia o pięknych figurach stworzyły koncepcję urządzeń PowerSlim. Po kilku latach rozmów z klientkami, słuchaniu ich potrzeb i oczekiwań, badań i testów w Polskiej Akademii Nauk wyprodukowaliśmy pierwszą kapsułę PowerSlim Studio oraz PowerSlim Active. Odkryliśmy bezmiar dobroczynnych właściwości podczerwieni i jonizacji: wyszczuplanie, likwidację cellulitu, ujędrnianie, odmładzanie, poprawę zdrowia i kondycji…. jednym słowem USZCZĘŚLIWIANIE NASZYCH PAŃ I PANÓW.

W Centrum Pięknego Ciała znajdziecie zawsze uśmiechnięty, pomocny i profesjonalny personel, nowoczesny sprzęt kosmetyczny i skuteczne innowacje, najnowsze trendy i zabiegi.

Zapraszamy do naszego świata piękna – świata Centrum Pięknego Ciała.

Beata Mucha – właściciel