facebook

Twórcą i właścicielem Centrum Pięknego Ciała i Fryzur, mieszczącego się w centrum Sopotu, jest Beata Mucha.

Historia naszego salonu kosmetycznego rozpoczęła się w 2000 roku, to wtedy pierwsza uśmiechnięta Klientka skorzystała z usług naszego salonu. Opuściła Centrum Pięknego Ciała i Fryzur zadowolona, odmieniona i zadbana. Oczywiście wróciła ponownie – stała się naszą stałą Klientką. Udało się, salon zaczął się cieszyć dużą popularnością. Skupiliśmy się na usługach fryzjerskich, kosmetyce twarzy, ciała i paznokci, rozwijając szeroką dziedzinę wyszczuplania i modelowania sylwetki.

To właśnie idea kompleksowego dbania o ciało i spełniania marzeń o pięknych figurach stworzyły koncepcję urządzeń PowerSlim. Po kilku latach rozmów z Klientkami, słuchaniu ich potrzeb i oczekiwań, przeprowadzaniu badań i testów w Polskiej Akademii Nauk wyprodukowaliśmy pierwszą kapsułę PowerSlim Studio oraz PowerSlim Active. Odkryliśmy dobroczynne dla sylwetki właściwości podczerwieni i jonizacji: wyszczuplanie, likwidację cellulitu, ujędrnianie, odmładzanie, poprawę zdrowia i kondycji skóry – jednym słowem zaczęliśmy uszczęśliwiać naszych Klientów. Początkowo z naszych usług korzystały tylko panie, jednak wraz ze wzrostem świadomości własnego wyglądu i dbania o siebie pozyskaliśmy również męskie grono Klientów. Do naszych zabiegów dołączyliśmy pakiety masaży, które pozwalają się zrelaksować i utrzymać ciało w odpowiedniej kondycji.

Z nieukrywaną dumą przyznajemy, że udało nam się stworzyć nowoczesny salon kosmetyczny, który oferuje zabiegi urodowe odpowiadające aktualnym trendom, i w którym z zaangażowaniem dbamy o satysfakcję każdego Klienta ze swojego wyglądu.