tr?id=1412107132381460&ev=PageView&noscript=1

Pierwsza uśmiechnięta klientka wkroczyła w progi naszego salonu w 2000 roku. Opuściła Centrum Pięknego Ciała zgodnie z planem: szczęśliwa, uśmiechnięta, piękna… I oczywiście wróciła ponownie. Cel zadowalania klientów w każdej sferze kosmetyki przyświecał nam od początku działalności. Skupiliśmy się na kosmetyce twarzy, ciała i paznokci, idąc dalej w szeroką dziedzinę wyszczuplania i modelowania sylwetki.

To właśnie idea kompleksowego dbania o ciało i marzenia o pięknych figurach stworzyły koncepcję urządzeń PowerSlim. Po kilku latach rozmów z klientkami, słuchaniu ich potrzeb i oczekiwań, badań i testów w Polskiej Akademii Nauk wyprodukowaliśmy pierwszą kapsułę PowerSlim Studio oraz PowerSlim Active. Odkryliśmy bezmiar dobroczynnych właściwości podczerwieni i jonizacji: wyszczuplanie, likwidację cellulitu, ujędrnianie, odmładzanie, poprawę zdrowia i kondycji…. jednym słowem USZCZĘŚLIWIANIE NASZYCH PAŃ I PANÓW.

W Centrum Pięknego Ciała znajdziecie zawsze uśmiechnięty, pomocny i profesjonalny personel, nowoczesny sprzęt kosmetyczny i skuteczne innowacje, najnowsze trendy i zabiegi.

Zapraszamy do naszego świata piękna – świata Centrum Pięknego Ciała.

Beata Mucha – właściciel

Nasi pracownicy

Natalia Potrykus

Natalia Potrykus

managerka

Karolina Kowalska

Karolina Kowalska

kosmetolog i stylistka paznokci

Jestem licencjonowanym kosmetologiem ze specjalizacją z podologii. Ukończyłam Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Jestem młodym kosmetologiem z zacięciem do pracy i pasją do zawodu. Śledzę wszelkie nowości oraz chętnie powiększam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz kursach z zakresu kosmetologii.
Czas wolny lubię spędzać na przejażdżkach rowerowych lub na rolkach. Interesuję się kosmetyką, wizażem, musicalami oraz kulturą Japonii.

Paulina Jankowska

Paulina Jankowska

fizjoterapeutka, masażystka

Jestem dyplomowaną masażystką z bogatym doświadczeniem. Obecnie kończę studia z Fizjoterapii. Bardzo interesuje mnie anatomia człowieka, dlatego ukończyłam różne kursy z tego zakresu, które rozwijają mnie i utwierdzają w działaniu. Preferuję masaże sportowe oraz lecznicze. Na co dzień jestem osobą bardzo pogodną i przyjazną. Zapraszam wszystkich na masaż do siebie!

Beata Gordon

Beata Gordon

stylistka fryzur

Monika Wójcik

Monika Wójcik

stylistka fryzur i wizażystka