facebook

Fotodepilacja i depilacja woskiem pozwalają na utrzymanie efektu gładkiej skóry przez długi czas. Tymi metodami można usunąć zarówno włosy ciemne, jak i jasne. Oba rodzaje depilacji nie wymagają zapuszczania włosów i nie wiążą się z wyłączeniem codziennego funkcjonowania lub aktywności fizycznej na długi czas. Zabiegi można wykonywać przez cały rok, z zachowaniem zasad bezpiecznej ekspozycji słonecznej.

Fotodepilacja usuwa włosy przy pomocy skoncentrowanej wiązki światła, a od typowej depilacji laserowej wyróżnia ją nieinwazyjność. Z kolei depilacja woskiem polega na mechanicznym usuwaniu włosków wraz z cebulką, co znacząco opóźnia ich odrastanie.

Depilację wykonujemy na wszystkich partiach twarzy i ciała. Przed przystąpieniem do zabiegu zostaje przeprowadzona krótka konsultacja kosmetyczna, która pozwala na dopasowanie metody depilacji do skóry Klientki. Po fotodepilacji i depilacji woskiem skóra może być zaczerwieniona i podrażniona, jest to jednak stan przejściowy. Z tego powodu bezpośrednio po depilacji nie powinno się korzystać z żadnych zabiegów kosmetycznych. Wyjątkiem jest regulacja woskiem brwi, na które można w ramach kosmetyki twarzy nałożyć hennę.

W naszym salonie dbamy o to, aby depilacja była przeprowadzona w sposób skuteczny oraz sprawny – ma to na celu zminimalizowanie nieprzyjemnych dolegliwości, które mogą towarzyszyć Klientkom z niższym progiem bólu lub pewnymi obawami co do zabiegu.

Jak przygotować się do depilacji?

Pomimo że depilacja woskiem i fotodepilacja różnią się sposobem usuwania włosów, to przygotowanie do zabiegów jest podobne i mało problematyczne. Przede wszystkim należy zadbać o to, by obszar skóry poddawany kuracji był pozbawiany uszkodzeń naskórka. Odpowiednio nawilżona skóra jest bardziej elastyczna – wpływa to nie tylko na przebieg zabiegu, ale także na szybszą regenerację po nim. Warto zatem nie tylko stosować pielęgnację nawilżającą skórę, ale także nawadniać organizm od wewnątrz. 

W dniu zabiegu należy umyć ciało delikatnym mydłem i nie stosować kosmetyków natłuszczających lub drażniących.  Peelingi i preparaty złuszczające warto nałożyć do 24 godziny przed planowaną depilacją. 

DEPILACJA

csm 27 8d741f6221

 • Fotodepilacja

  50 - 90 zł

  partia ciała
  90 zł
  partia twarzy
  50 zł
 • Depilacja woskiem

  15 - 90 zł

  warga górna/bródka/baczki
  15 zł
  całe nogi
  90 zł
  łydki/uda
  60 zł
  bikini płytkie
  50 zł
  bikini francuskie
  60 zł
  bikini brazylijskie
  70 zł
  pachy
  40 zł
  całe ręce
  60 zł
  przedramiona /ramiona
  40 zł
  plecy
  70 zł
  klatka piersiowa
  50 zł
  pośladki
  40 zł