noscript

Profesjonalna depilacja pozwala na pozbycie się włosków na dłużej – mowa tu zarówno o metodzie z wykorzystaniem wosku, jak i naświetlaniu skóry i mieszków włosowych specjalnym światłem. Pierwszy sposób sprawdza się świetnie, gdy nie przepadasz za korzystaniem z klasycznych maszynek, często generujących podrażnienia. Drugi pozwala natomiast na pozbycie się włosków na jeszcze dłuższy czas – cebulki zostają bowiem trwale uszkodzone.

Staramy się, by depilacja przebiegała w sposób jak najmniej bolesny. Z tego powodu w trakcie zabiegu i bezpośrednio po nim wykorzystujemy specjalne preparaty łagodzące podrażnienia. Możemy zaoferować także szereg innych zabiegów na ciało, w tym relaksujące masaże. To świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy chcesz nie tylko zadbać o swój wygląd, lecz także komfort psychiczny i duchowy.

Wykonujemy depilację różnych części ciała – od tych najpopularniejszych, czyli łydek i pach, przez całe ręce, aż po okolice bikini czy nawet wybrane fragmenty twarzy, a zwłaszcza okolice warg. To właśnie od tego zależy m.in. cena zabiegu oraz czas jego trwania. W trakcie jednej wizyty możemy usunąć owłosienie z całego ciała, w zależności od potrzeb danego klienta.

Zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem w Sopocie – wybierzemy odpowiedni termin i metodę, która sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku.

DEPILACJA

centrum ciała

 • Fotodepilacja

  50 - 90 zł

  partia ciała
  90 zł
  partia twarzy
  50 zł
 • Depilacja woskiem

  20 - 120 zł

  warga górna/bródka/baczki
  20 zł
  całe nogi
  120 zł
  łydki z kolanami / uda
  80 zł
  bikini płytkie
  80 zł
  bikini brazylijskie
  120 zł
  pachy
  50 zł
  całe ręce
  80 zł
  przedramiona /ramiona
  50 zł
  plecy
  100 zł
  klatka piersiowa
  60 zł
  pośladki
  50 zł