noscript

W naszym gabinecie przeprowadzamy różnego rodzaju zabiegi – możemy kompleksowo zadbać zarówno o ciało, jak i twarz czy włosy. Wykorzystujemy preparaty dostarczające skórze wszystkich cennych składników odżywczych, wpływając bezpośrednio na jej nawilżenie i ukrywając już powstałe oznaki starzenia. Wykonujemy również strzyżenie włosów i profesjonalną koloryzację. Możemy podkreślić Twoją naturalną urodę za sprawą fryzury.

Zajmujemy się także stylizacją paznokci i przygotowaniem ich pod nałożenie lakieru. Nadajemy odpowiedni kształt płytce, wycinamy skórki oraz pielęgnujemy dłonie. Oferujemy także szereg usług dla stóp, m.in. kąpiele parafinowe wpływające bezpośrednio na nawilżenie tej części ciała.

Wszystkie zabiegi przeprowadzane w naszym gabinecie przebiegają w miłej atmosferze sprzyjającej relaksowi. Dzięki temu możesz nie tylko zadbać o kondycję i wygląd swojego ciała, paznokci czy włosów, lecz także odprężyć się i odpocząć od codziennej rutyny. Jeśli nie wiesz, na jaki zabieg warto się zdecydować, z chęcią służymy pomocą. Możemy przedstawić dokładne zasady działania poszczególnych rytuałów pielęgnacyjnych, zwłaszcza tych wykonywanych z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury.

Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Sopotu, całego Trójmiasta i okolicznych miejscowości. Bez problemu dobierzemy odpowiedni zabieg do Twoich potrzeb i wykonamy go w relaksującej atmosferze. Prowadzimy konsultacje kosmetologiczne, pozwalające na dostosowanie właściwych usług do kondycji cery klienta.

Fryzjerstwo

Strzyżenie, stylizacja, koloryzacja i inne zabiegi fryzjerskie

Kosmetyka twarzy

Zabiegi Ericson Laboratoire, zabiegi twarzy, henna.

Manicure hybrydowy

Manicure, pedicure, malowanie.

Depilacja

Fotodepilacja, depilacja woskiem.

Kosmetyka ciała

Zabiegi wyszczuplające, masaże, PowerSlim studio oraz peelingi.