facebook

Witamy
w Centrum
Pięknego Ciała i Fryzur

Twój salon urody i fryzjer w centrum Sopotu

Najlepszy
salon
fryzjerski

Zwycięzca plebiscytu Mistrzowie Urody 2017 w Sopocie

128 zabiegów
beauty

masaże, zabiegi na twarz i ciało

Dlaczego warto mieć swojego własnego fryzjera?

Wizyta u fryzjera bardzo często jest wydarzeniem całkowicie zmieniającym nasz wizerunek. Stare przysłowie mówi, że zmiana fryzury oznacza zakończenie pewnego etapu w życiu. W wielu sytuacjach fryzjer jest nie tylko osobą dbającą o naszą fryzurę, lecz jednocześnie kimś w rodzaju powiernika, z którym możemy swobodnie porozmawiać o wszystkim. Klient wychodzi z salonu nie tylko z odświeżoną fryzurą, ale również ze spokojniejszym umysłem.

Czy warto mieć swojego osobistego fryzjera i dlaczego?

Fryzjerzy są osobami cały czas podnoszącymi swoje kwalifikacje, aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę i dbać o nasze włosy. Wiele osób wychodzi z założenia, że posiadanie jednego fryzjera jest najlepszym rozwiązaniem. W obecnych czasach każdy z salonów posiada kadrę fryzjerską na jednakowym poziomie. Oznacza to, że każdy z fryzjerów w salonie fryzjerskim posiada jednakowo wysokie kwalifikacje, i zajmie się włosami w najlepszy możliwy sposób. Umawianie wizyt niezależnie od fryzjera pozwoli również na uzyskanie dogodniejszego terminu.

Salony fryzjerskie posiadają w swojej ofercie nie tylko strzyżenie i farbowanie, ale także zabiegi pielęgnacyjne i upięcia okolicznościowe. Oznacza to, że wizyta w salonie fryzjerskim może być dla nas swoistym relaksem i zadbaniem o siebie, bez konieczności metamorfoz. Pielęgnacja włosów poprzez wykonywanie zabiegów pozwoli na uzyskanie gładkich, miękkich i odżywionych włosów, a efekt utrzyma się przez długi czas. Korzystając z usług profesjonalnego salonu fryzjerskiego, który posiada na wyposażeniu specjalistyczny sprzęt i kosmetyki fryzjerskie odżywimy swoje włosy i spędzimy miło czas.

Posiadanie swojego osobistego fryzjera daje niektórym pewność jakości wykonania usługi, jednak wiąże się z niedogodnościami, jak brak terminów. Korzystanie z usług sprawdzonego salonu fryzjerskiego, gdzie każdy z fryzjerów posiada wysokie kwalifikacje i doświadczenie pozwoli na uzyskanie pożądanych efektów w dogodnym dla nas terminie, niezależnie czy chcemy wykonać całkowitą metamorfozę, odżywić włosy, czy tylko podciąć zniszczone końcówki. 

Wróć do bloga

O nas

W Centrum Pięknego Ciała znajdziecie zawsze uśmiechnięty, pomocny i profesjonalny personel, nowoczesny sprzęt kosmetyczny i skuteczne innowacje, najnowsze trendy i zabiegi. Zapraszamy do naszego świata piękna – świata Centrum Pięknego Ciała.

Beata Mucha – właściciel