noscript

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego wyjątkowego ośrodka, który wykonuje profesjonalne zabiegi SPA w Sopocie. Nasza oferta została opracowana z myślą o wszystkich, którzy pragną skorzystać z chwili wytchnienia i odpocząć od codzienności. Oferujemy najnowocześniejsze zabiegi, takie jak różnorodne masaże w Sopocie, zabiegi aromaterapii, a także wiele innych.

Rytuał SPA

W naszej ofercie znajduje się również Rytuał SPA - pakiet relaksacyjnych zabiegów na całe ciało (2 godziny). W jego zakres wchodzi:

  • przygotowanie ciała w podczerwieni – rozgrzanie, rozluźnienie tkanek i mięśni, rozszerzenie porów skóry;
  • profesjonalny peeling całego ciała – oczyszczenie i wygładzenie skóry;
  • aktywacja składników peelingu w podczerwieni;
  • składniki aktywne wnikają głęboko w tkanki podskórne;
  • relaksacyjny masaż całego ciała na intensywnie nawilżającym naturalnym oleju konopnym w podczerwieni;
  • SPA dla stóp – masaż stóp, maska z owinięciem w podczerwieni;
  • SPA dla dłoni – masaż dłoni, maska z owinięciem w podczerwieni;
  • masaż twarzy z dobraną maską do typu cery.

Rytuał przygotowany został z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy potrzebują na chwilę się zatrzymać i zrobić coś dla swojego ciała i ducha. Specjalne połączenie zabiegów oczyszczających i nawilżających z zastosowaniem technik głęboko relaksacyjnych może wpłynąć na regenerację skóry i podnieść poziom energii. Rytuał został wzbogacony o muzykoterapię oraz aromaterapię (wyselekcjonowane dźwięki oraz zapachy). W trakcie rytuału korzystamy z innowacyjnych preparatów o potwierdzonej skuteczności.

Zabiegi SPA w Sopot – chwila dla ciała i umysłu

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy zdobyli niezbędne kwalifikacje do przeprowadzania zabiegów SPA w Sopocie. Obejmują one przede wszystkim usługi, dzięki którym całe ciało staje się zrelaksowane i rozluźnione. Zabiegi SPA w sopockim Centrum Pięknego Ciała i Fryzur zapewniają wyjątkową możliwość odnalezienia chwili wytchnienia i relaksu w natłoku codziennych obowiązków. Położony w samym sercu miasta, w niedalekiej odległości od Bałtyku, salon zapewnia odpoczynek od miejskiego zgiełku. Nasze usługi, takie jak masaże czy też aromaterapia, są przeprowadzane tak, aby przywrócić równowagę ciału i umysłowi. Dodatkowo, ekskluzywne zabiegi SPA w Sopocie pomagają poprawić sylwetkę i kondycję fizyczną. Centrum Pięknego Ciała i Fryzur to miejsce, gdzie każdy może znaleźć chwilę dla siebie, poczuć się odprężony i odnowiony.

Jeśli chcą Państwo poznać szczegółową ofertę lub zapisać się na wybrany zabieg, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zachęcamy również do wizyty w naszym centrum, aby przekonać się osobiście, jak dużo serca wkładamy w obsługę klientów.