Po czym poznać dobrego fryzjera?

Piękne i lśniące włosy to marzenie każdego z nas. Doskonale wiemy, ze osiągniecie wizualnie pięknych i zdrowych włosów jest procesem ciągłym i wymagającym konsekwencji w działaniu. Oprócz zdrowej i dobrze zbilansowanej diety oraz przyjmowania suplementów diety , należy także mieć swojego ulubionego i sprawdzonego fryzjera. Oto kilka wskazówek na co należy zwrócić uwagę przy wyborze idealnego fryzjera:

- uwaga cięcie końcówek- obcinanie końcówek jest bardzo problematyczne. Okazuje się ze idąc do fryzjera na obcięcie końcówek, zazwyczaj fryzjer obcina nam dużo więcej niż o to prosiliśmy. Nasz idealny fryzjer wie, ze decydując się na obcięcie końcówek rzeczywiście tylko troszkę one zostaną obcięte.

- nowości i innowacyjne zabiegi- aby nasza fryzura była wyjątkowa , nasz fryzjer powinien proponować nam różne zabiegi, które poprawia kondycję włosa. Obecnie na rynku jest mnóstwo zabiegów, z których możemy skorzystać. Oprócz standardowego cięcia możemy zdecydować się na prostowanie keratynowe , zabiegi regeneracyjne lub farbowanie różnymi sposobami.

- profesjonalizm - jest to wyjątkowa cecha każdego fryzjera. Każdy fryzjer wie , ze sukcesem jego pracy to zadowolony i uśmiechnięty klient. Dlatego dobry fryzjer zawsze przed rozpoczęciem działania na włosach klienta, dokładnie przeprowadza wywiad oraz wytyczne klienta. Dzięki temu oczekiwania klienta będą spełnione.

- edukacja- jest to bardzo ważny element w życiu każdego fryzjera. To dzięki chęci edukacji i uczestnictwa w wielu szkoleniach, umiejętności i kompetencje fryzjera są coraz większe. 

- dyskrecja i zaufanie- dobry fryzjer to także taki, który potrafi dochować tajemnicy i być dyskretnym. Dzięki temu naszemu fryzjerowi możemy się zwierzyć z trudnych sytuacji, które pojawiły się w naszym życiu.

 Gdzie znaleźć idealnego fryzjera?

Zazwyczaj nasze poszukiwania idealnego fryzjera zajmują nam trochę czasu. Jednak jak już znajdziemy go, jesteśmy mu niezwykle oddani. Idąc do fryzjera oprócz poprawy humoru otrzymujemy także profesjonalna opiekę i rewelacyjne cięcie lub kolor. 

 

Wróć

Prezent dla Ciebie

Bon zniżkowy 50 zł

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bon zniżkowy 50 zł na pierwszą wizytę w naszym salonie:

    Administratorem danych osobowych jest Centrum Pięknego Ciała i Fryzur. Chronimy Twoje dane na zasadach opisanych w Polityce prywatności