Najmodniejsze fryzury z długich włosów

Jak stworzyć nowoczesną, modną fryzurę na bazie długich włosów? Niezależnie od tego, czy poszukujesz uczesania na specjalną okazję, czy na co dzień, warto odświeżyć swój wizerunek. Przeczytaj, jakie trendy pojawiają się obecnie we fryzjerstwie i zainspiruj się do stworzenia własnej fryzury lub nowoczesnego cięcia.

Sposoby na ułożenie rozpuszczonych włosów

Nieustannie cieszą się popularnością luźne, swobodne fale. Planowy bałagan na głowie dodaje włosom lekkości i sprawia, że wydają się grubsze. Subtelny, kobiecy nieład to częsty wybór aktorek i celebrytek. Jeśli planujesz odwiedzić fryzjera, ale nie wiesz, jak opisać mu upragnioną fryzurę, wydrukuj lub pokaż na telefonie przykładowe uczesania. Jeśli przeszkadzają Ci rozpuszczone włosy, zdecyduj się na modne półupięcie w stylu boho. Zebranie części włosów i związanie ich w formie małego koka w górnej części głowy wygląda bardzo dziewczęco i świeżo. Przy takim wiązaniu jednocześnie możesz wyeksponować długie włosy i zapanować nad nieładem.

Modne cięcia i wiązania długich włosów

Jeśli myślisz o bardziej zdecydowanym cięciu, wybierz dwustopniowe cieniowanie. To nowoczesna metoda podcinania włosów, całkiem odmienna od tradycyjnego, ukośnego stylizowania. W takim wariancie włosy wyglądają intrygująco i lekko, zwłaszcza na długich pasmach. Podobny efekt daje francuska grzywka, czyli długa, naturalna i swobodnie opadająca na boki. Jest to fryzura niewymagająca wysiłku w układaniu i bardzo zmysłowa. Kojarzy się z nonszalancją i niewymuszoną elegancją. Jeśli chcesz być na czasie, poproś fryzjera o wykonanie drobnych, precyzyjnych warkoczyków. Teraz popularne są cienkie i starannie ułożone sploty. Nie muszą być wykonane ze wszystkich włosów, wystarczy jeden lub dwa warkoczyki po bokach albo nad czołem.

Wróć

Prezent dla Ciebie

Bon zniżkowy 50 zł

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bon zniżkowy 50 zł na pierwszą wizytę w naszym salonie:

    Administratorem danych osobowych jest Centrum Pięknego Ciała i Fryzur. Chronimy Twoje dane na zasadach opisanych w Polityce prywatności