Modne fryzury męskie. Co jest teraz na czasie?

Dobre strzyżenie włosów sprawia, że czujemy się dobrze ze sobą. Podkreśla ono również rysy twarzy i jest odzwierciedleniem drzemiącego w nas testosteronu. Dbający o siebie mężczyzna przykłada wagę do tego, jaką fryzurę nosi. Warto też wybrać modne cięcie, które sprawi, że każdy zwróci na nas uwagę. Przedstawiamy męskie fryzury podbijające barber shopy.

Trendy fryzjerskie dla panów

Wśród proponowanych męskich fryzur, każdy z panów znajdzie coś, co odda jego indywidualny charakter. Obecnie można sobie pozwolić zarówno na stanowcze, krótkie strzyżenie włosów, typu buzzcut, jak i na zostawienie nieco dłuższych, swobodnie ułożonych w stylu młodego Leonarda di Caprio. Najnowsze trendy to powrót eleganckich fryzur, idealnych dla biznesmenów. Dla siebie znajdą coś również miłośnicy unowocześnionych klasycznych propozycji.

Klasyczna elegancja kontra kontrolowany nieład 

Mówiąc o trendach we fryzjerstwie dla panów, trzeba wspomnieć o cięciu classic undercut, które króluje w salonach już od wielu lat. Polega ono na przycięciu boków i tyłu oraz pozostawieniu dłuższych włosów na górze. To sprawia, że można je układać na wiele sposobów. Ta fryzura wygląda dobrze nawet przy lokach. Należy też wspomnieć o side part — cięciu inspirowanym latami 30. XX wieku. To strzyżenie zbliżone do poprzedniego typu, jednak włosy są krótsze i ułożone za pomocą pomady, co da połyskujące wykończenie.

W modzie jest również messy quiff, będący odświeżoną wersją dobrze znanego jeżyka. Tu góra włosów musi być delikatnie zaczesana do tyłu. Panowie o bujnych włosach mogą zdecydować się na middle part — tu mamy do czynienia z dłuższymi włosami z przedziałkiem na środku głowy. Cięcie daje efekt kontrolowanego nieładu. Można też postawić na oryginalną fryzurę mullet, czyli wygolone boki i dłuższe włosy z tyłu.

Wróć

Prezent dla Ciebie

Bon zniżkowy 50 zł

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bon zniżkowy 50 zł na pierwszą wizytę w naszym salonie:

    Administratorem danych osobowych jest Centrum Pięknego Ciała i Fryzur. Chronimy Twoje dane na zasadach opisanych w Polityce prywatności